Kde môžem uskladniť vozidlo po totálnej škode?

V servise vás naháňajú, aby ste si odstránili vozidlo, na parkovisku pred bytovkou sa môže stať terčom vandalov a zlodejov.
Pri daždi zase môže do vozidla zatekať, čím sa znehodnocuje a kupca, ktorého vám sprostredkovala poisťovňa môže vďaka tomu odmietnuť od vás odkúpiť havarované vozidlo a vám potom ostane na krku ešte viac znehodnotené vozidlo, ktoré musíte predať výrazne pod cenu.

Naše parkovacie plochy

Uskladnenie motorového vozidla pri totálnej škode

Využite aj vy uskladnenie svojho havarovaného vozidla na našich parkovných plochách kdekoľvek po Slovensku. Vozidlo bude pod dohľadom kamier v uzatvorených areáloch, do ktorých sa vandali nedostanú. Vďaka krytým plochám do vozidla nebude ani zatekať a nebude vystavené poveternostným vplyvom, takže sa vozidlo nebude znehodnocovať.

Získajte vďaka tomu istotu, že osoba, ktorá vydražila cez poisťovňu vaše vozidlo, od vás vozidlo aj odkúpi, čím sa vyhnete ďalším nepríjemným starostiam s hľadaním nového záujemcu.

S prepravou vášho havarovaného vozidla na naše parkovacie plochy nemusíte mať starosť, naši spolupracujúci technici, vaše vozidlo starostlivo prepravia.

 • CENA ZA PARKOVNÉ

 • 19,99 EUR

  Jednorázovo

  Cena je jednorázová, bez ohľadu na počet dní a zahŕňa aj cenu odťahu.

 • Uskladnenie v ktoromkoľvek okrese.

 • Pri predaji vozidla nemusíte zbytočne ďaleko cestovať

 • Vozidlo pod dohľadom kamier, v uzavretom areáli, chránené pred poveternostnými vplyvmi (dážď, sneh a pod.)

 • Bez telefonátov od servisu s naliehaním na ostránenie vozidla

 • Akékoľvek vozidlo do 3,5t

 • Termín už do jedného dňa

 • Odťahovka aj s hydraulickou rukou pre silne havarované vozidlá

Objednať

FAQ

Bonus

Uvedená cena 19,99 EUR je Vaša finančná spoluúčasť (záloha) za parkovné a odťah vozidla. Parkovné aj odťah vozidla prepláca poisťovateľ v plnej výške. Po prijatí platby od poisťovne Vám túto úhradu vrátime v plnej výške. Vrátenie ceny realizujeme do 14 dní odo dňa prijatia platby od poisťovne.

Výhody oproti ostatným

V prípade, že máte teraz vozidlo uskladnené v lokálnom servise, pripadne na parkovacej ploche súkromníka, budete nútený parkovné za vozidlo najskôr uhradiť zo svojho a následne sa domáhať úhrady od poisťovne. Takýto postup so sebou prináša značné riziko, že vám poisťovňa odmietne refundovať (preplatiť) tieto náklady a vy si tak budete musieť uplatňovať tieto náklady v súdnom spore, čo so sebou prináša ďalšie finančné zaťaženie.

Využite aj vy naše parkovacie plochy pre vaše havarované vozidlo a maximálna vaša investícia bude predstavovať sumu 19,99 EUR, ktorá vám bude vrátená po prijatí platby od poisťovne. Ak nám poisťovňa neuhradí náklady za parkovné za vaše vozidlo, celú vec si doriešime s poisťovňou na naše náklady a na našu  zodpovednosť. Vy si iba počkáte na vrátenie zaplatenej zálohy vo výške 19,99 EUR.

Naše garancie

Zodpovednosť za vami zverené havarované vozidlo je pre nás priorita. Garantujeme, že vozidlo bude v takom stave, v akom bude odovzdané na prepravu nášmu technikovi. Tým sa vyhnete znehodnoteniu vozidla a znížením kúpnej ceny zo strany záujemcu o vozidlo, ktorého vám poisťovňa sprostredkovala.

Aký je postup?

  • Vyplňte formulár a zvoľte si, región, v ktorom chcete mať vozidlo uskladnené
  • Pohodlne uhraďte protredníctvom PayPal, online platby kartou alebo bankovým prevodom
  • V priebehu dňa vás budeme informovať o čase prevzatia vozidla