Ako Fungujeme?

Často sa pýtate, ako presne fungujeme a aké náklady môžete očakávať pri využití našich služieb. Vieme, že v  boji proti poisťovni vás často odrádza myšlienka na čas, nervy a financie ktoré vás to bude stáť. 

V AIDERi sme sa zaviazali k tomu, aby sme vám poskytovali pomoc bez ďalších finančných ťažkostí. Až 90% našich služieb funguje na základe toho, že ak sa nám nepodarí dosiahnuť kompenzáciu od poisťovne, naša odmena je nulová.

 

Vy teda nič za naše služby neplatíte, naša odmena je časť  z výslednej sumy ktorú vymôžeme.

Tento princíp je základom väčšiny našich služieb a posilňuje našu snahu dosiahnuť úspech v boji s poisťovňou. Sme tu, aby sme vám pomohli bez obáv o ďalšie náklady či o stratu času a s cieľom byť čo najúspešnejší v dosiahnutí vašich práv.

 

Na začiatku našej spolupráce nám vysvetlíte čo vás trápi. My vám potom jasne vysvetlíme, aký postup je pre vás ten najvhodnejší. Po poskytnutí celej dokumentácie k vašej poistnej udalosti môžeme začať robiť to, čo robíme najlepšie a to je boj za vaše práva s poisťovňami.

 

Našou úlohou je prevziať na seba celé riziko, ktoré by inak spočívalo na vás. Priamo bojujeme za vás s poisťovňou a v prípade potreby  sa nevyhýbame ani súdnym sporom.

Oproti mnohým advokátskym kanceláriám, ktoré majú široké pole záujmu, sa my venujeme výhradne ochrane poškodených osôb pri dopravných nehodách. V tejto oblasti sme špecialistami, a to nielen z právneho hľadiska, ale aj z technického.

 

Máme za sebou množstvo úspešných mimosúdnych aj súdnych sporov s poisťovňami. Už máme vybudovanú renomé a poisťovne nás dobre poznajú.

Neváhajte nás kontaktovať a presvedčte sa sami o našich schopnostiach😊.

Zanechajte nám kontakt !

Zavolajte alebo napíšte nám!

Scroll to Top