Pre vás

Prečo odškodnenie?

Môj príbeh sa začal písať spoluprácou so servismi, ktoré opravovali autá po škodových udalostiach. Následne som bol sám aj s mojimi blízkymi postihnutý poistnou udalosťou.  Motivovalo ma to k tomu, aby som sa začal problematikou poistného plnenia zaoberať. Pri mojom intenzívnom študovaní som našiel riešenia, ktoré zdokonaľujem dodnes. Celý čas sa utvrdzujem v tom, že poistenie je výhodné a v dnešnom svete je aj potrebné. Na druhej strane je dôležité sa neuspokojiť s tým, čo nám poisťovne navrhnú. Ja a Vy máme rovnaký cieľ a tým je, vyplatenie toho, čo Vám právom patrí. Vy máte prípad, ktorý je pre Vás bremenom a ja Vám ho viem vyriešiť, lebo mám skúsenosti, možnosti a odhodlanie.

Odbornosť

Špecialista na
poistenie & odškodnenie

Pomáham klientom s výberom vhodného poistenia, no tam moja práca nekončí. Postarám sa, aby v prípade dopravnej nehody poisťovňa vyplatila to, čo Vám právom náleží. Verím, že právo a spravodlivosť by mali platiť pre všetkých bez rozdielu.

Výsledky namiesto sľubov

Platíte vždy len za reálne vymožené peniaze na Vašom účte.

Konzultovať

Odbornosť v ľudskej reči

Vysvetlím Vám, čo pokrýva Vaša poistná zmluva aj aké sú Vaše zákonné možnosti.

Konzultovať

Ústretovosť a porozumenie

Využijem všetky zákonné možnosti, aby sme získali, čo Vám právom patrí.

Konzultovať

Celoslovenská pôsobnosť

Som Vám k dispozícií online, telefonicky alebo na osobnom stretnutí.

Konzultovať
Juraj Repčok

Spolupracujme

Zúžitkujem svoje dlhoročné skúsenosti s poisťovníctvom a odškodňovaním vo Váš prospech a pomôžem Vám získať, čo Vám právom náleží v  najkratšej možnej dobe.

Možno situácia, v ktorej sa práve nachádzate nie je najjednoduchšia, no spoločne to určite zvládneme. 

  • Odškodnenie po dopravných nehodách

    Viem, že odškodňovanie nie je príjemný proces, ktorý je častokrát na dlhé lakte, kde zvyčajne ťahá klient za kratší koniec. Pomôžem Vám s odškodnením po dopravných nehodách tak, aby Vám poisťovňa vyplatila, čo Vám právom patrí. 

  • Odkúpenie pohľadávok

    Vyplatenie poškodenia čelného skla je najkomplikovanejší a najbyrokratickejší proces odškodnenia, ktorý často poisťovňa zamietne pre administratívne, či procesné pochybenia klienta. Vyplatím Vám vašu škodu na čelnom skle bez čakania a zbytočnej byrokracie.

  • Poistenie

    Často sa mi stáva, že neviem poškodeným osobám, ktoré ma oslovia pomôcť. Pri nešťastnom výbere poistenia, mi po audite zmluvy neostáva nič iné, len konštatovať, že ich poistná zmluva nekryje ich potreby. Pomôžem Vám s výberom vhodného poistenia pre Vás, pretože neexistuje dobré alebo zlé poistenie, ani poisťovňa.

aider

Tím expertov

Spoločne pomáhame poškodeným osobám po dopravných nehodách. Veríme, že právo a spravodlivosť sú základné piliere, každej demokratickej spoločnosti. Práve preto sme odhodlaní využiť naše dlhoročné vedomosti a skúsenosti v obrane Vašich práv.

Juraj Repčok

Odškodňovací expert

Marcel Janco

Znalec v odbore cestnej dopravy