O nás

Ako Vznikla Naša Myšlienka?

Myšlienka spoločnosti AIDER Slovensko s.r.o pochádza z osobného príbehu nášho zakladateľa, pána Juraja Repčoka, a začala sa v roku 2015. Vtedy sa stalo niečo, čo mnohí z nás zažili – došlo k poistnej udalosti na jeho vozidle, kedy mu jedna pani pri cúvaní poškodila nárazník.

Škody na nárazníku boli dôkladne zhodnotené autorizovaným servisom, ktorý stanovil ich výšku na pôsobivých 1 600 EUR. Avšak, ako to býva zvykom, poisťovňa, ktorá vyplácala škodu Jurajovi sa rozhodla pre nespravodlivý prístup. Uhradila iba smiešnych 400 EUR a prípad uzavrela.

Juraj sa však rozhodol, že to nenechá len tak a bude s poisťovňou bojovať, čo viedlo k šťastnému koncu a bolo mu skutočne doplatené všetko, na čo mal nárok.
Po tejto životnej skúsenosti, si Juraj uvedomil, že existuje mnoho ľudí, ktorí sa dostanú do podobných situácií, no nie sú schopní presadiť svoje práva a získať čo im patrí, preto sa rozhodol, že bude za týchto ľudí bojovať, aby aj ich poistné udalosti mali šťastný koniec.

Postupom času Juraj so svojim rozrastajúcim sa tímom zisťoval, že veľa vecí poisťovne nepreplácajú a poškodené osoby to museli platiť z vlastného vrecka. Práve preto sme postupne začali rozširovať služby, ktoré poškodené osoby začali s obĺubou využívať od AIDERnič ich to nestojí.

Juraj Repčok , konateľ

Postupné rozširovanie

S úctou k potrebám a očakávaniam našich klientov sme rozšírili našu ponuku služieb:

  • V roku 2019 o zabezpečovanie obhliadok poškodených vozidiel a zabezpečovanie dôveryhodných znaleckých posudkov na vozidlá ktorých cieľom je zabezpečenie vyššieho odškodnenia z poisťovne,
  • Rok 2020 bol pre nás obdobím dôležitých krokov. Vytvorili sme vlastnú online platformu pre aukcie havarovaných vozidiel po totálnych škodách, čím sme umožnili našim klientom efektívne riešiť ich poistné prípady a získať z ich havarovaného vozidla maximum. Súčasne sme uzavreli dohody so servisnými strediskami po celom Slovensku, ktoré sú schopné profesionálne opraviť vozidlo po havárii, a nadviazali sme spoluprácu so sieťami autoskiel. Naším cieľom bolo poskytnúť klientom komplexné a spoľahlivé riešenia v oblasti opravy a náhrady škôd.
  • V roku 2021 o požičovňu náhradných vozidiel po nehode. Tým sme poskytli našim klientom praktickú alternatívu, ktorá im pomáha pokračovať v každodenných činnostiach aj po havárii ich vozidla.

Rozširovanie našich služieb prinieslo so sebou prirodzenú potrebu rozšírenia nášho tímu v AIDER Slovensko s.r.o. Náš kolektív sme rozšírili o znalca v oblasti cestnej dopravy, expertku v občianskom práve a oddaných interných zamestnancov, ktorí sú pripravení s nadšením pomáhať riešiť aj vaše poistné prípady.
Týmto krokom sme zabezpečili, že naša práca je vždy na najvyššej profesionálnej úrovni a sme ešte lepšie pripravení na spoločnú cestu s našimi klientmi, pri plnení ich jedinečných požiadaviek.

Naše Ciele

Naším primárnym cieľom je:

  • Odstrániť riziko nesprávneho alebo neúplného vyplatenia poistného plnenia tým, že prevezmeme na seba celý proces riešenia poistných udalostí na naše vlastné náklady a zodpovednosť.
  • Poskytovať komplexné služby v prípade škôd, ktoré sú pre vás úplne bezplatné. Sme tu, aby sme vám pomohli pri každom kroku cesty a zabezpečili, že vaše záujmy sú chránené.
  • Poskytovať vám informácie, postupy a rady v oblasti likvidácie poistných udalostí, ktoré nie sú dostupné nikde inde. Naša misia spočíva v tom, aby sme vám poskytli všetky potrebné nástroje a vedomosti na riadne zvládnutie situácie a dosiahnutie optimálnych výsledkov.

Stale váhate, či nás osloviť?

Pozrite si recenzie, od našich klientov, ktorí boli kedysi v rovnakej situácií ako dnes vy

Už ste sa rozhodli, že nás oslovíte?

Tu sú naše kontakty

Chcete o nás vedieť viac?

Pozrite si ako fungujeme

Scroll to Top