Vydražte Svoje Vozidlo

Výhodejšie!

  • Hľadáte spôsob, ako predať svoje havarované vozidlo najvýhodnejšie?
  • Mali ste poistnú udalosť, kde bolo vozidlo vyhodnotené, ako totálne zničené a iba hľadáte možnosť, ako použiteľné zvyšky predať za výhodnejších podmienok, ako stanovila poisťovňa?

Zabudnite na inzeráty

Pri bežných inzertných portáloch vy zadáte cenu za vozidlo a záujemca ju zjednáva smerom na nadol. V aukcii je to presne opačne. Vy si zadáte cenu a záujemci prihadzujú k danej cene smerom nahor. Ktorá z týchto možností je pre vás, ako predajcu výhodnejšia?

Aukčný portál aj pre Vaše vozidlo

Predajte svoje havarované vozidlo bezstarostne cez našu aukčnú platformu. Máme veľký počet kupujúcich subjektov na Slovensku aj v zahraničí, špecializujeme sa na odkup poškodených vozidiel. Po pridaní vášho vozidla do aukcie budú potenciálni kupujúci informovaní e-mailom. Pozorujte, ako cena za vaše havarované vozidlo stúpa v reálnom čase. Nezáleží, či ste podnikateľ alebo jednotlivec, a či ide o nové alebo staršie vozidlo; jediná podmienka je, že vozidlo musí byť poškodené.

Určite si svoje ceny

Stanovte si ceny, ktoré uznáte za vhodné. Môžete si stanoviť vyvolávaciu cenu, minimálnu vami akceptovanú cenu predaja, minimálne prihodenie, prípadne cenu, za ktorú môžu záujemci kúpiť vozidlo ihneď. Ak tieto ceny neviete odhadnúť, my vám poradíme.

Rozkódovanie VIN​

Pri predaji vrakov cez našu dražbu využívame aj službu tzv. rozkódovania VIN čísla.

Vďaka tejto službe získame podrobný rozpis výbavy vozidla, vďaka čomu má kupujúci podrobný prehľad o vozidle ktoré kupuje.

3 kroky k predaju

Odfoťte výbavu vozidla a poškodenie

Direction Arrows

Nahrajte fotky

Direction Arrows

Sledujte, ako sa vyvíja cena vozidla

Garancia vrátenia peňazí

Garanciu 100% vrátenia peňazí v prípade, ak sa nedosiahne v aukcii cena vozidla, ktorú ste si stanovili.

Aký je postup?

  1. Kliknite na tlačidlo nižšie,
  2. Vyplňte krátky formulár o stave a technických parametroch vozidla
  3. Zvoľte si ceny v aukcii
  4. Nahrajte fotky vozidla,
  5. Pohodlne uhraďte poplatok za pridanie vozidla do aukcie (Paypal, platba kartou online, bankový prevod)
    Sledujte, ako cena stúpa

FAQ

V nevyhnutných prípadoch kedy nemá majiteľ čas na odhlasovanie vozidla, poskytujeme ucelenú službu https://aider.sk/asistencia-pri-predaji-pouzitelnych-zvyskov/ . Za túto službu neplatíte v prípadoch ak je škoda riešená z PZP vinníka, v prípade havarijného poistenia je cena v zmysle cenníka.

Scroll to Top