Naše služby a riešenia pri Totálnej Škody

Všeobecná hodnota vozidla

Na všeobecnú hodnotu a vyplatené poistné plnenie vplýva veľa faktorov. Cez výbavu, stav KM, vykonaných servisných úkonov platnosť STK a či ste vozidlo mali evidované na firmu alebo na súkromnú osobu.
Totálna škoda znamená, že náklady na opravu sú vyššie, ako hodnota vozidla v nepoškodenom stave (pred nehodou) a teda je ekonomickejšie havarované vozidlo predať a kúpiť si rovnaké ojazdené vozidlo, len v nepoškodenom stave.
Vypočítame všeobecnú hodnotu našim znalcom a vymôžeme od poisťovne doplatok poistného plnenia (podľa výpočtu nášho znalca).
Cena služby: Percentuálna odmena vo výške 15% – 25% z reálne vymoženého doplatku. Odmenu odvíjame od zložitosti prípadu a výšky potenciálneho doplatku. Ak nevymôžeme nič, nič neplatíte.

Oprava vozidla

Vyhodnotila poisťovňa poškodenie ako totálne zničené? Vaše havarované vozidlo napriek tomu opravíme v jednom z našich špičkových servisov v rámci Slovenska a celú vec s poisťovňou si doriešime na vlastné náklady a na vlastnú zodpovednosť. Ako bonus dostanete náhradné vozidlo počas celej doby, čo budeme opravovať to vaše.
Cena služby: Vy neplatíte nič. Náklady na opravu nám uhrádza priamo poisťovňa.

Naša dražba vozidla

Máme vlastnú dražbu havarovaných vozidiel, na ktorej vydražíme aj vaše havarované vozidlo za vyššiu sumu, ako vám ho vydražila poisťovňa.
Cena Služby: 50% z rozdielu vydražených súm Príklad: poisťovňa vydražila vozidlo za 5 000 EUR, my vydražíme vozidlo za 6 000 EUR. Naša odmena bude 50% z 1 000 EUR. Ak nevydražíme za vyššiu sumu, neplatíte nič.

Náhradné vozidlo počas opravy vozidla

Nie je pravdou, že počas opravy škode nemáte nárok na náhradné vozidlo.

Využite naše náhradné vozidlá pri poistných udalostiach. Náklady na prenájom nám uhrádza priamo poisťovateľ.

Vy si platíte iba krytie škôd pre prípad, že by ste našim autom havarovali (tzv. “havarijné poistenie”).
Vozidlo môžete mať od nás počas celej doby opravy.
Cena krytia škôd:

0,99 EUR/deň až 10,49 EUR/deň

Cena krytia závisí od zapožičaného auta. Nižšia trieda 0,99 EUR, luxusná trieda 10,49 EUR

Konzultácia poistnej udalosti

Konzultujte svoju poistnú udalosť s odborníkmi, ktorých neprekvapí žiadna vaša otázka. Majte ihneď jasno v tom, ako ďalej postupovať, na čo máte nárok, čo nezanedbať, aké sú vaše práva a povinnosti. Nie len že vďaka našim radám sa urýchli vyplatenie poistného plnenia, ale aj znížite riziko zamietnutia alebo krátenia poistného plnenia.

Čím skôr sa ozvete, tým viac pre vás vieme urobiť a pomôcť vám.

Juraj Repčok

Expert na poistné udalosti

Zanechajte nám kontakt !

Scroll to Top