VAŠE SKÚSENOSTI

  • Žanna Urbanová

  • Alena B.

  • Jozef Baláž

  • Ing. Roman Kožár

  • Mgr. Radovan Mlynek

  • Jozef

  • Martin Kysucký

  • Ing.Tkac Miroslav

  • Radoslav Bartoš

  • Tomáš Poráč

  • Nora Augustínová

 • Aj Marcel mal problém s úhradou poistného plnenia a to konkrétne, pri plnení formou tzv. rozpočtu, vyplatila poisťovňa Marcelovi peniaze, za ktoré by si nedokázal opraviť svoje poškodené vozidlo, ktoré mu poškodil iný účastník premávky. Po ujatí sa celého prípadu, sa nám podarilo z poisťovne získať pre Marcela poistné plnenie, ktoré mu právom patrilo a ako vďaku nám zanechal krátku no o to výstižnejšiu referenciu. Veľa štastných kilometrov prajeme.

  overiť referenciu

  p. Chromiak mal šťastie v nešťastí. Po tom, ako mu poisťovňa likvidovala poistnú udalosť ako totálnu škodu, mu vyplatila doslova smiešne poistné plnenie za jeho poškodené vozidlo.

  Jediné štastie bolo, že oslovil nás, chopili sme sa celého prípadu a vybojovali sme pre p. Chromiaka doplatok poistného plnenia, vďaka čomu si môže obstarať rovnaké vozidlo ako to, čo mu bolo pri poistnej udalosti poškodené.

  Poisťovňa na základe našej aktivity, p. Chromiakovi uhradila všetky priame aj nepriame náklady, ktoré s likvidaciou poistnej udalosti mal a sám bol prekvapený, čo všetko sa nám podarilo z poisťovne pre neho získať. Nášmu spokojnému klientovi prajeme veľa štastných kilometrov.

  overiť referenciu

  Aj Marek sa na nás obrátil, že mu poisťovňa neuhradila škodu z PZP vinníka za poškodené čelné sklo. Poistné plnenie o ktoré sám Marek bojoval niekoľko mesiacov, mal vymožené vďaka nám za necelé 2 týždne a zanechal nám takúto veľavravnú refenciu. Marekovi prajeme veľa štastných kilometrov.

  overiť referenciu

  Pre p. Zerolu, ktorému poisťovňa nevyplatila poistné plnenie za rozbité čelné sklo, sme vymohli jeho nároky. Stručnú no výstižnú reakciu uviedol na našej Facebook stránke:

  overiť referenciu

  Slečne Andrejke po tom, čo jej iný účastník premávky spôsobil totálnu škodu na jej aute, ktoré denno denne používala a potrebovala ho nevyhnutne k životu, sa nám podarilo vybojovať od poisťovne plnenie o približne 30% vyššie, ako pôvodne vyplatené. Vďaka tomu si naša klientka dokázala kúpiť rovnaké vozidlo, ako to, čo jej bolo poškodené. Poisťovňa samozrejme okrem doplatku poistného plnenia, uhradila aj náklady, ktoré s tým naša klientka mala.

  overiť referenciu

  p. Gálus sa na nás obrátil ako poškodená osoba, že nedokáže z poisťovne získať poistné plnenie za rozbité čelné sklo. Celé poistné plnenie sme samozrejme od poisťovne vymohli a p. Gálus nám zanechal na Facebooku takúto krásnu správu.

  Pán Richter mal problém s poistnou udalosťou, využil služby konzultácie, ktoré mu pomohli k získaniu poistného plnenia podľa jeho predstáv.

PRIDAŤ SKÚSENOSŤ

 • Pridajte svoju skúsenosť priamo na moju facebook stránku a pomôžte tým ostatným ľuďom.

  Prejdite na moju Facebook stránku a kliknite na „Vytvorte príspevok“.

  Za Vašu referenciu vopred ďakujem


 • Dajte mi vedieť, ako ste boli spokojný s mojimi službami.

  Napíšte mi mail na juraj.repcok@aider.sk alebo si vyberte inú možnosť uverejnenia referencie.

  Vopred Vám ďakujem

AIDER Slovensko s.r.o. kontakt

Juraj Repčok

Ste mojim spokojným zákazníkom, prípadne máte návrhy na zlepšenie mnou dodávaných služieb pri vymáhaní poistného plnenia z poisťovne?

Podeľte sa s ostatnými o svoje skúsenosti.

Aj Vaše hodnotenie prispeje k rozhodovaniu ostatných poškodených osôb, či zveria svoj prípad do mojich rúk.

Vopred ďakujem