Odovzdanie havarovaného vozidla kupujúcemu

Iný účastník Vám spôsobil poškodenie na vašom vozidle a poisťovňa vyhodnotila poistnú udalosť ako totálnu škodu? Odovzdanie vozidla osobe, ktorá od vás havarované vozidlo odkúpi je spojené s časovou záťažou. Prečo by ste túto záťaž mali znášať vy, keď za vzniknutú škodu ani len nemôžete?

Nezaťažujte svojich známych aby Vám pomohli. Zaťažte poisťovňu aby to zaplatila…

Vypracovanie zmluv pri predaji vozidla

Riešenie totálnej škody môžete riešiť vo vlastnej réžii, ale je to potrebné? Požičiavať si auto na vybavovačky, zaťažovať svoje okolie, prípadne si brať neplatené voľno z práce alebo dovolenku? Môžete sa rozhodnúť to riešiť týmto spôsobom, no existuje aj jednoduchší a pohodlnejší spôsob. A to najmä v prípade, že ste sa ocitli v takejto situácii prvýkrát a neviete, ako postupovať. Veď prečo zaťažovať seba alebo svoje okolie, zaťažte tým radšej poisťovňu, kde mal vinník uzatvorené PZP.

Odovzdanie vozidla po totálnej škode vyriešim za Vás

Nezaťažujte svoje okolie. Vaše vozidlo po totálnej škode odovzdám kupujúcemu a vybavím všetky administratívne úkony spojené s predajom vozidla.

Moje garancie

Chránim záujmy poškodených osôb pri poistných udalostiach. Stojím vždy na Vašej strane, preto sa môžete spoľahnúť, že odovzdanie havarovaného vozidla prebehne bez Vašej časovej záťaže. Skúsenosti zozbierané rokmi asistencie pri predaji havarovaných vozidiel prenesiem aj do Vášho prípadu.

Aký je postup?

    • Objednajte si telefonickú konzultáciu
    • Pohodlne uhraďte prostredníctvom PayPal, online platby kartou alebo bankovým prevodom
    • V priebehu dňa Vás budem kontaktovať a spoločne dohodneme termín odovzdania Vášho vozidla