Predaj havarovaného vozidla môže byť finančne aj časovo náročná záležitosť. Môže sa vám stať, že kupujúci nedodá všetky potrebné dokumenty, ktoré sú nevyhnutné na prepis v evidencii vozidiel, alebo že vás kúpna zmluva z internetu neochráni pred možnými nástrahami. Prečo by ste túto záťaž mali znášať vy, keď za vzniknutú škodu častokrát ani len nemôžete? Ušetrite si čas a nervy a nechajte celý proces predaja na nás.

Nesprávny vzor zmluvy vám môže viac uškodiť ako pomôcť

Častokrát osoby, ktoré predávajú svoje poškodené vozidlo po poistnej udalosti siahnu po vzore kúpnej zmluvy z internetu. Tie však málokedy chránia vás ako predávajúceho. Väčšina zmlúv na internete slúži na ochranu kupujúceho, keďže sa vo väčšine prípadoch predávajú nehavarované vozidlá a kupujúci chce byť zmluvne chránený, aby sa vyhol zamlčaniu vád. Vy však ako osoba predávajúca poškodené vozidlo nepotrebujete zatajovať technický stav vozidla. Chcete, aby technický stav nemohol byť v budúcnosti zo strany kupujúceho rozporovaný a napádaný. Taktiež očakávate, že si kupujúci splní všetky povinnosti, ktoré vám zaručia bezproblémový prevod zmeny držby vozidla na príslušných úradoch. Tým sa vyhnete situácii, kedy by vozidlo bolo evidované stále na vašu osobu, ale využívať ho bude niekto iný.

Využite aj vy nami pripravenú zmluvu na predaj vozidla, ktorá vás bude chrániť pred všetkými nástrahami, ktoré so sebou prináša predaj havarovaného vozidla. Zmluva je vždy vypracovaná individuálne a prispôsobená na situáciu, v ktorej sa nachádzate. Vyhnete sa tak neželaným požiadavkám zo strany kupujúceho, vďaka ktorým sa môžete ocitnúť v situácií, kedy budete musieť vrátiť časť kúpnej ceny, ktorú vám vyplatil kupujúci. Iba dôkladne vypracovanou kúpnou zmluvou môžete bez obáv predať svoje vozidlo a spraviť tak hrubú čiaru za vzniknutou poistnou udalosťou.

Už žiadne čakanie na úradoch

Je pre vás administratíva spojená s predajom vozidla záťažou? Nechajte to na nás. Všetky administratívne úkony v evidencii vozidiel v súvislosti so vzniknutou poistnou udalosťou vykonáme za vás. Postaráme sa o zmenu držby vozidla bez ohľadu na to, v ktorom okrese je vozidlo evidované. Zabezpečíme odhlásenie vozidla na osobu, ktorá od vás vozidlo odkúpila. Ak vozidlo predávate zahraničnému subjektu, vykonáme za vás kontrolu originality. Navyše vybavíme, aby všetky tieto úkony boli hradené poisťovňou. Nechajte to na nás a vyhnite sa zdĺhavému čakaniu na úradoch a nepríjemným papierovačkám.

Nezaťažujte svojich známych aby vám pomohli

Dôsledky totálnej škody môžete riešiť vo vlastnej réžii tým, že si požičiate auto, zoberiete v práci dovolenku či neplatené voľno a požiadate blízkych o pomoc. Existuje však aj jednoduchší a pohodlnejší spôsob ako problém vyriešiť, najmä ak ste sa v takejto situácií ocitli prvýkrát. Ušetrite si čas a nervy, vaše vozidlo po totálnej škode odovzdáme kupujúcemu a vybavíme všetky administratívne úkony spojené s predajom vozidla za vás.

Nekupujte mačku vo vreci

Vlastnili ste vozidlo, ktoré ste mali radi a vedeli ste sa naňho spoľahnúť, no ostalo vám po totálnej škode nepojazdné? Potrebujete si teraz zaobstarať narýchlo nové? Pri kúpe už ojazdeného vozidla vznikajú rôzne riziká v podobe skrytých vád a môžu vás výsť draho. Predíďte ďalším problémom a nechajte si vami vyhliadnuté vozidlo preveriť u našich kvalifikovaných servisných technikov. Vozidlo vám odborne skontrolujú po technickej aj administratívnej stránke. Odhalíme mechanické vady kupovaného vozidla, ktoré vám mohli byť zo strany predávajúceho zamlčané. Zistíme, či vozidlo nie je v exekúcii alebo na leasing, prípadne koľkým majiteľom vozidla je predávajúci a aké na ňom boli predchádzajúce poistné udalosti. Taktiež preveríme či deklarovaný stav najazdených kilometrov zodpovedá skutočnosti. Na rozdiel od iných lokálnych servisov máme kompletné moderné diagnostické vybavenie, vrátane mobilného zdviháku. Naši technici prídu k vozidlu kamkoľvek v rámci Slovenska. Využite aj vy technickú previerku prostredníctvom našich kvalifikovaných servisných technikov. Túto službu ponúkame grátis v rámci služby pomoci pri predaji vozidla po totálnej škode, ak sa rozhodnete pre kúpu ďalšieho vozidla.

 • CENA ZA ASISTENCIU PRI PREDAJI VOZIDLA

 • 300,00 EUR*

  Za asistenciu pri predaji vozidla

  +Grátis technická prehliadka vami vyhliadnutého vozidla

 • Kontrola inzerátu

 • Kontrola karosérie meracím prístrojom (hrúbka laku – odhalenie predchádzajúcich havárii na vozidle)

 • Kontrola motorového priestoru

 • Pokročilá diagnostika všetkých riadiacich jednotiek vozidla

 • Kontrola podvozku a náprav

 • Kontrola funkčnosti prvkov interiéru

 • Administratívne preverenie auta

 • Kontrola funkčnosti prvkov komfortnej výbavy

 • Skúšobná jazda na vozidle

 • Využitie najmodernejšieho diagnostického vybavenia, vrátane mobilného zdviháka

 • Technici prídu za vozidlom, nie vozidlo za technikmi

 • Prehliadka možná kdekoľvek po celom Slovensku a to bez problémov

 • Vyhnete sa iným možným rizikám, ktoré kúpa obnáša

Objednať prehliadku vozidla

FAQ

 • Koľko preverení si môžem objednať?

  Môžete si objednať preverenie na neobmedzený počet vozidiel.

  Obmedzenie v prípade PZP: V prípade, ak totálnu škodu likvidovala PZP poisťovňa vinníka, cena za overenia maximálne 4 vozidiel je s vašou finančnou spoluúčasťou vo výške iba 49,00 EUR/vozidlo. Každé ďalšie overenie je za plnú cenu 249,00 EUR.

 • Môžem/musím sa zúčastniť obhliadky aj ja?

  Môžete sa rozhodnúť, že vozidlo budeme obhliadať za vašej účasti. Túto skutočnosť stačí uviesť vo formulári pri vytváraní objednávky a naplánujeme spoločne deň a čas tak, aby vyhovoval všetkým 3 stranám (Vám, nám aj predávajúcemu)

  Môžete sa tiež rozhodnúť, že prehliadku spravíme bez vašej prítomnosti. V takom prípade vám bude zaslaný report z obhliadky a všetko si vykomunikujeme telefonicky. Toto zvyčajne naši klienti (kupujúci) využívajú, keď bývajú v inom regióne, ako býva predávajúci.

 • Čo všetko sa pri vozidle preveruje?

  Vami vyhliadnuté vozidlo/vozidlá sa preveria ako po technickej stránke, tak aj po administratívnej stránke. Podrobný zoznam úkonov, ktoré preverenie obsahuje nájdete tu:

Bonus

Uvedená cena 49,00 EUR je vaša finančná spoluúčasť (záloha) za technické preverenie vozidla. Preverenie vozidla prepláca poisťovateľ v plnej výške. Po prijatí platby od poisťovne vám túto úhradu vrátime v plnej výške. Vrátenie ceny realizujeme do 14 dní odo dňa prijatia platby od poisťovne.

Výhody pri overení vozidla

Naše garancie

Chránime záujmy poškodených osôb pri poistných udalostiach. Stojíme vždy na vašej strane, preto sa môžete spoľahnúť, že kúpna zmluva na havarované vozidlo bude chrániť vás. Vyhnete sa nie len zbytočným stresujúcim situáciám, ale ochránite aj samých seba pred sankciami zo strany okresných úradov. Odovzdanie havarovaného vozidla prebehne bez vašej časovej záťaže. Skúsenosti zozbierané rokmi asistencie pri predaji havarovaných vozidiel prenesieme aj do vášho prípadu. Ak sa rozhodnete aj pre grátis technickú prehliadku, vami vyhliadnuté vozidlo dôkladne preveria naši technici a po dokončenej prehliadke vám oznámime detailný stav vozidla, bez akejkoľvek zamlčanej informácie zo strany predajcu, ktorá by vás mohla v budúcnosti nečakane prekvapiť. Vaša spokojnosť je u nás vždy na prvom mieste.

Aký je postup overenia vozidla?

 • Vyplňte formulár
 • Pohodlne uhraďte platbu prostredníctvom online platby kartou, bankovým prevodom alebo cez službu PayPal
 • V priebehu dňa vás budeme kontaktovať, odošleme na podpis vzory potrebných dokumentov, dohodneme prípravu zmlúv a termín odovzdania vášho vozidla, prípadne aj technickú prehliadku vami vyhladnutého vozidla